GS-6099 полу-рамка врата за туширање со врвови и про Cleирно нано калено стакло

Краток опис:

This frameless glass Swing shower door is classic, cool, and timeless. It incorporates elegant design, exceptional hardware, and durable components for an all-around beautiful fixture that is sure to last in the home for years of use.

Детали за производот

Ознаки на производот

ИНФОРМАЦИЈА ЗА ПРОДУКТОТ:

Број на модел: GS-6099
Отворен стил: Swinging Door
Дебелина на стакло: 8-10 мм
Големина: 800-1000×800-1000mmx1850mm
Место на потекло: Фошан
MOQ 1 комплети по ставка
Стаклото заврши: Нано, Скриен екран, Шаблон, Замрзнат,филм против докази
Способност за снабдување: 1000 Парчиња месечно
Предност 1. Концизен и елегантен
2. Калено стакло со ВРИ AS / NZS 2208, БС6206, EN12150-1,
CCC certifications
3. Прилагодена големина и материјал
Пристаниште за испорака Фошан / Пристаниште Шенжен.
delivery time 20 до 30 дена по добивањето на авансната уплата.
terms of payment Т / Т. 30% однапред како депозит, и 70% пред породувањето. Youе ви ги покажеме фотографиите или видеото од производите и пакетите пред да го платите салдото.
Добредојдовте да контактирате со нас за OEM услугата

 

Stainless Steel Handle
304-series Stainless Steel hardware resists corrosion and tarnish

 

Full-length clear seal strips to waterproof shower where door and side panel overlap

 

Испратете ни ја пораката до нас:

ИСТРАУВАЕ СЕГА

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ

ИСТРАУВАЕ СЕГА