4-19mm çmimi i fabrikës në Kinë Xham i zbutur

Përshkrim i shkurtër:

Xhami i zbutur ose i ashpër është një lloj qelqi sigurie i përpunuar nga trajtime termike ose kimike të kontrolluara për të rritur forcën e tij krahasuar me xhamin normal. Kalitja i vë sipërfaqet e jashtme në kompresim dhe të brendshmet në tension.

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

INFORMACIONI I PRODUKTIT:

Emri i produktit Xham i zbutur
Funksioni: Qelqi i dhomës së dushit,Dekorimi i Qelqit
Formë: Lakorja, Banesë
Vendi i origjinës: Guangdong, Kina
Ngjyrat e qelqit Qartë, Extra Clear, Bronx, Gri, Blu dhe jeshile, etj.
Trashësia 4mm, 5mm, 6mm, 8mm
Madhësitë Maks. Madhësia:1200mm * 2400mm / Min. Madhësia: 300mm * 300mm

 

Certifikata: KKK, BS6206, SGCC,ANSI, EN12150
Paketimi: Arkë e fortë kompensatë
Koha e prodhimit: 10-20 DITET
Aftësia e Furnizimit: 100000 /Metra katrorë në muaj
Port Foshan,Shen’zhen
Përparësi

CONNER PROTECT

EDGE MAKING

SOFT PAD between glassmake protection

kur prishen, to crumble into small granular chunks instead of splintering into jagged shards as plate glass does. Pjesët e grimcuara kanë më pak të ngjarë të shkaktojnë lëndime.

Detajet e Paketimit

Eksporti i personalizuar i paketimit të arkave të forta të eksportit, use protective paper film and soft wood pad for seprate glass avoid breaking. Siguri e lartë për ngarkim, shkarkoj, dhe transportit.

20+ years of manufacturing experience for glass and mirror
15+ years of trading experience for overseas export
With stock in warehouses for prompt shipping
100% quality checking before shipping
No-worry packing

Best after-sale service

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI

PRODUKTET E LIDHURA

Enquiry TANI