4-19mm çmimi i fabrikës në Kinë Xham i zbutur

Përshkrim i shkurtër:

Xhami i zbutur ose i ashpër është një lloj qelqi sigurie i përpunuar nga trajtime termike ose kimike të kontrolluara për të rritur forcën e tij krahasuar me xhamin normal. Kalitja i vë sipërfaqet e jashtme në kompresim dhe të brendshmet në tension.

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

INFORMACIONI I PRODUKTIT:

Emri i produktit Xham i zbutur
Funksioni: Qelqi i dhomës së dushit,Dekorimi i Qelqit
Formë: Lakorja, Banesë
Vendi i origjinës: Guangdong, Kina
Ngjyrat e qelqit Qartë, Extra Clear, Bronx, Gri, Blu dhe jeshile, etj.
Trashësia 4mm, 5mm, 6mm, 8mm
Madhësitë Maks. Madhësia:1200mm * 2400mm / Min. Madhësia: 300mm * 300mm

 

Certifikata: KKK, BS6206, SGCC,ANSI, EN12150
Paketimi: Arkë e fortë kompensatë
Koha e prodhimit: 10-20 DITET
Aftësia e Furnizimit: 100000 /Metra katrorë në muaj
Port Foshan,Shen’zhen
Përparësi

Detajet e Paketimit

Eksporti i personalizuar i paketimit të arkave të forta të eksportit, përdorni film mbrojtës letre dhe jastëk druri të butë për xham të veçantë shmangni thyerjen. Siguri e lartë për ngarkim, shkarkoj, dhe transportit.

 

20+ years of manufacturing experience for glass and mirror
15+ years of trading experience for overseas export
With stock in warehouses for prompt shipping
100% quality checking before shipping
No-worry packing

Best after-sale service

 

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI

PRODUKTET E LIDHURA

Enquiry TANI