Kangjella prej xhami të hajatit të përparmë pa korniza, dizajne moderne të kangjellave të ballkonit prej alumini

Përshkrim i shkurtër:

Tempered Glass Decking Panels. Njihet gjithashtu si: Glass deck railing, Xhami balcony panels, Glass balusters, Glass fence panels and Glass deck panels.

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

INFORMACIONI I PRODUKTIT:

Emri i produktit Xham i zbutur
Funksioni: Qelqi i dhomës së dushit,Dekorimi i Qelqit
Formë: Lakorja, Banesë
Vendi i origjinës: Guangdong, Kina
Ngjyrat e qelqit Qartë, Extra Clear, Bronx, Gri, Blu dhe jeshile, etj.
Trashësia 4mm, 5mm, 6mm, 8mm
Madhësitë Maks. Madhësia:1200mm * 2400mm / Min. Madhësia: 300mm * 300mm

 

Certifikata: KKK, BS6206, SGCC,ANSI, EN12150
Paketimi: Arkë e fortë kompensatë
Koha e prodhimit: 10-20 DITET
Aftësia e Furnizimit: 100000 /Metra katrorë në muaj
Port Foshan,Shen’zhen
Përparësi

Can be frameless

With Handrails

Glass edge making

Detajet e Paketimit

Eksporti i personalizuar i paketimit të arkave të forta të eksportit, use protective paper film and soft wood pad for seprate glass avoid breaking. Siguri e lartë për ngarkim, shkarkoj, dhe transportit.

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI

PRODUKTET E LIDHURA

Enquiry TANI