Shitje e nxehtë panele xhami të temperuara 12 mm të përdorura për pishina

Përshkrim i shkurtër:

Xham i zbutur, quhet edhe qelqi i ashpër, është një lloj qelqi sigurie i përpunuar nga trajtime termike ose kimike të kontrolluara për të rritur forcën e tij krahasuar me xhamin normal. Shuarja vendos sipërfaqet e jashtme në shtypje dhe sipërfaqet e brendshme në tension. Strese të tilla shkaktojnë xhamin, kur prishen, të copëtohet në copa të vogla në vend se të copëtohet grimcuar në copa të thepisura. Pjesët e grimcuara kanë më pak të ngjarë të shkaktojnë lëndime.

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

INFORMACIONI I PRODUKTIT:

Emri i produktit Xham i zbutur
Funksioni: Qelqi i dhomës së dushit,Dekorimi i Qelqit
Formë: Lakorja, Banesë
Vendi i origjinës: Guangdong, Kina
Ngjyrat e qelqit Qartë, Extra Clear, Bronx, Gri, Blu dhe jeshile, etj.
Trashësia 4mm, 5mm, 6mm, 8mm
Madhësitë Maks. Madhësia:1200mm * 2400mm / Min. Madhësia: 300mm * 300mm

 

Certifikata: KKK, BS6206, SGCC,ANSI, EN12150
Paketimi: Arkë e fortë kompensatë
Koha e prodhimit: 10-20 DITET
Aftësia e Furnizimit: 100000 /Metra katrorë në muaj
Port Foshan,Shen’zhen
Përparësi

Kllapat prej xhami hekurudhore për pishinat, kapëse çeliku inox

Më shumë foto

Detajet e Paketimit

Eksporti i personalizuar i paketimit të arkave të forta të eksportit, përdorni film mbrojtës letre dhe jastëk druri të butë për xham të veçantë shmangni thyerjen. Siguri e lartë për ngarkim, shkarkoj, dhe transportit.

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI

PRODUKTET E LIDHURA

Enquiry TANI