Çmimi i fabrikës së xhamit të dushit të zbutur

Përshkrim i shkurtër:

Curved/Flat tempered glass used for Shower Room and Partition.

Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

INFORMACIONI I PRODUKTIT:

Emri i produktit Xham i zbutur
Funksioni: Qelqi i dhomës së dushit,Dekorimi i Qelqit
Formë: Lakorja, Banesë
Vendi i origjinës: Guangdong, Kina
Ngjyrat e qelqit Qartë, Extra Clear, Bronx, Gri, Blu dhe jeshile, etj.
Trashësia 4mm, 5mm, 6mm, 8mm
Madhësitë Maks. Madhësia:1200mm * 2400mm / Min. Madhësia: 300mm * 300mm

 

Certifikata: KKK, BS6206, SGCC,ANSI, EN12150
Paketimi: Arkë e fortë kompensatë
Koha e prodhimit: 10-20 DITET
Aftësia e Furnizimit: 100000 /Metra katrorë në muaj
Port Foshan,Shen’zhen
Përparësi

Detajet e Paketimit

Eksporti i personalizuar i paketimit të arkave të forta të eksportit, përdorni film mbrojtës letre dhe jastëk druri të butë për xham të veçantë shmangni thyerjen. Siguri e lartë për ngarkim, shkarkoj, dhe transportit.

FAQ

P1. What are your terms of payment?

A: T/T 30% in advance as deposit, dhe 70% before delivery. We’ll show you the photos or video of the products and packages before you pay the balance.

Pyetje2. What are your terms of delivery?

A: EXW, FOB, CIF

Pyetje3. How about your delivery time?

A: Generally, it will take 10 to 20 days after receiving your advance payment. The specific delivery time depends on the items and the quantity of your order.

P4. Port of delivery?

Foshan / Shenzhen port.

Na dërgoni mesazhin tuaj:

Enquiry TANI

PRODUKTET E LIDHURA

Enquiry TANI